Lan taldea

Inprimagai Inprimagai

Langile taldeak ainitz ekintza plantan ezartzen ditu (xehetasun gehiago  « Lan sailak » tituluan klikatuz) tokiko hainbat elkarteen partaidetzarekin.

 

Informazio edo galde batentzat gurekin harremanetan jar zaitezke 05 59 37 18 82 zenbakira deituz edo helbide elektroniko horiek baliatuz :

 

- Gilen Anetas, harrera, idazkaritza, itzulpenak - laborantza.ganbara@ehlgbai.org

- Dominique Beilleau, finantza eta administrazio kudeadeka 05 59 37 53 77 - dominique@ehlgbai.org

- Nadia Benesteau, aholkuraritza juridikoa - nadia@ehlgbai.org

- Olivia Bidart, Clémentine Rolland, produkzio sistemak : PAC, AREA, belar sistemak- olivia@oehlgbai.org, clementine@ehlgbai.org

- Manue Bonus, produkzio sistemak : energia, alorrak - manue@ehlgbai.org

- Céline Bruneau, instalazio-transmisio zerbitzua - celine@ehlgbai.org

- Guillaume Cavaillès, Natura 2000 - guillaume@ehlgbai.org

- Mikel Sainte-Marie, ura eta energia - mikel@ehlgbai.org

- Iker Elosegi, koordinazio orokorra - iker@ehlgbai.org

- Bixente Eyherabide, gertakarien antolaketa - bixente@ehlgbai.org

- Joana Hoqui, agro-oihangintza - joana@ehlgbai.org

- Maritxu Inçagaray Haiçaguerre, harrera, komunikazioa, itzulpenak - maritxu@ehlgbai.org

- Patxi Iriart, behatoki ekonomikoa, lurraren gaia - patxi@ehlgbai.org

- Lucie Marcillac, Laurent Beguerie, hainbat sailen animazioa eta proiektu kolektiboen jarraikitzea - lucie@ehlgbai.org, laurent@ehlgbai.org

- Elise Momas, Itsasuko gerezia sailaren jarraikitzea, barne formakuntza - elise@ehlgbai.org

Nathalie Laxague ahantzi gabe, honi esker baita etxea pinpirindua !

 



Gure agenda

«  
  »
A A A O O L I
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
Add to calendar

Belar tzarren kentze mekanikoa arto landan

Ostirala 23 Ekaina - 10:00 - 12:30
  Artoaren belar kentze mekanikoaren erakustaldia antolatzen dute Errobi ibarreko ur sindikatak, departamenduko Cuma federazioak eta Euskal Herriko Laborantza Ganbarak....

Laborantza sozietateari segurtasuna eman

Asteartea 27 Ekaina - 09:30 - 17:00
VIVEA FORMAKUNTZA Sozietate bat egiteak lan administratibo handia galdegiten du. Pizua izaiten ahal bada ere, betebehar horiek ongi segurtatzea hobeki da.   Zein dira...

EHZ festibala - EHLGren zikiroa

Igandea 02 Uztaila - 13:00 - 16:00
Uztailaren 02a igandea, Lekorneko Garro gunean ZIKIROA eguerdiko 1etatik goiti   Euskal Herria Zuzenean festibala ekainaren 30an, uztailaren 01 eta 02an iraganen da...
+ Egutegi osoa ikusi