&lt;script type='text/javascript'&gt;
&lt;!--//--&gt;&lt;![CDATA[//&gt;&lt;!--
		/*! This file is auto-generated */
//--&gt;&lt;!]]&gt;
&lt;/script&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://ehlgbai.org/eu/lurrama-2019-les-conferences/5d336338-2/embed/" width="600" height="338" title="&#x201C;5D336338&#x201D; &#x2014; EHLG" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;</html><thumbnail_url>https://ehlgbai.org/wp-content/uploads/2019/11/5D336338.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>1500</thumbnail_width><thumbnail_height>1000</thumbnail_height></oembed>